Dedikálások a 84. Ünnepi Könyvhéten

— Felvéve: ,

A 84. Ünnepi Könyvhét és a 12. Gyermekkönyvnapok június 6-tól 10-ig tart. A központi rendezvény helyszíne a Vörösmarty tér, s a Váci utca, valamint a Deák Ferenc utca térbe torkolló szakasza. A Fővárosi Önkormányzattól és Belváros-Lipótváros Önkormányzatától megkaptuk a területhasználati engedélyt, s ennek alapján a Vörösmarty téren 132, egységesen 6 m2-es pavilont állíthatunk, a Váci utcában 11, a Deák Ferenc utcában pedig 4 pavilon építhető fel, azaz összesen 147. Kb. 120 dedikáló asztalt helyezhetünk el a pavilonok mellé, 4-4 székkel. A Vörösmarty téren két színpadon szervezünk programokat: könyvpremiereket, beszélgetéseket, felolvasásokat, közönségcsalogató koncerteket, a gyerekek számára szórakoztató műsorokat.

Dedikálások a 84. Ünnepi Könyvhéten

Dedikálások a 84. Ünnepi Könyvhéten

Esemény megnevezése:
  • Budapest
  • hír
Időpont: 2013. június 06., 15:00 meddig:
2013. június 10., 20:00
Helyszín: Budapest
Esemény hozzáadása a naptárhoz vCal
iCal

2013. június 06. csütörtök

Vörösmarty tér
09:00

Fullextra.hu: Bazsó Gábor.

12:00

Fiatal Írók Szövetsége: Kántás Balázs.

14:00

Fullextra.hu: S. Farkas Zsuzsanna, Máté László. Líra: Gyuricza Péter.

15:00

Akadémiai: Kun Miklós. K.u.K. - Arión - Urbis: Moldova György. Urbis: Benedek István Gábor, Moldova György.

16:00

K.u.K. - Arión - Urbis: Köves József. Napkút: Kapitány Gábor. Vajdasági magyar könyvkiadók: T. Kiss Tamás.

17:00

Argumentum : Kabdebó Tamás. Hungarovox: Czegő Zoltán, Kun Miklós. K.u.K. - Arión - Urbis: Benedek István Gábor, Pelle János . Magvető: Esterházy Péter. Magyar Napló: Kiss Judit Ágnes.Napkút: Lászlóffy Csaba. Rím: Vilcsek Béla.

18:00

Argumentum : Békés Itala. Hungarovox: Ézsiás Erzsébet, Náray-Szabó Gábor. Magvető: Tóth Krisztina.Napkút: Kovács katáng Ferenc. Rím: Agócs Sándor, Benke László, Bozók Ferenc.

2013. június 07. péntek

Vörösmarty tér
09:00

Fullextra.hu: S. Farkas Zsuzsanna, Máté László.

10:00

Fullextra.hu: Káli László. Múlt és Jövő: Hárs György Péter. Napkút: Pálfi Ágnes. Pont: Albert Gábor.Rím: Kósa Csaba, P. Papp Zoltán. Vajdasági magyar könyvkiadók: Ózer Ágnes, Tolnai Ottó.

11:00

Cigány Tudományos és Művészeti Társaság: Rostás-Farkas György. ELTE Eötvös: Veszelszki Ágnes.Napkút: Lászlóffy Csaba. Pont: Szávai Géza. Püski: Kiss Irén, Rozsnyai Ágnes, Tábori Pál. Rím: Dánielisz Éva, Hidegkuti Zita, Ötvös László. Széphalom Könyvműhely: Kósa Sándor.

12:00

Lucidus: Kozma László. Napkút: Erdélyi István. Pont: Markó Béla. Rím: Marosi Éva, Ternai László, Tóth Imre.

13:00

Argumentum : Békés Itala. Fiatal Írók Szövetsége: Kovács Flóra. Hungarovox: Tusnády László.Kairosz: Acsády György, Koltay Gábor. Lucidus: Tóth Péter. Napkút: Sorbán-Szabó Zoltán. Pont: Szávai Ilona. Rím: Búzás Huba, Suhai Pál. Zrínyi: Dr. Szabó Péter.

14:00

Akadémiai: L. Balogh Béni. Antológia, Hét Krajcár: Gazda József. Fekete Sas: Viola József.Fullextra.hu: Bodó Csiba Gizella, Hepp Béla, Kajuk Gyula. Hungarovox: Pomogáts Béla. Jelenkor: Oravecz Imre. József Attila Kör: Farkas Arnold Levente, Fenyvesi Orsolya. K.u.K. - Arión - Urbis: Moldova György. Kairosz: Mezei Károly, Völgyesi Miklós. Líra: Szőcs Petra. Magvető: Varga Mátyás. Nap: Németh Magda. Napkút: Pomogáts Béla. Pont: Kovács katáng Ferenc. Rím: Győrffy Sándor, Pécsi Sándor, Ruda Gábor. Széphalom Könyvműhely: Báger Gusztáv. Urbis: Moldova György.

15:00

Antológia, Hét Krajcár: Tóth Krisztina, Vörös István. Argumentum : Kabdebó Tamás. Cigány Tudományos és Művészeti Társaság: Pató Selam. Gondolat: Kozári Mónika. Hungarovox: Sz. Tóth Gyula. Irodalmi Jelen: Haklik Norbert, Dr. Urbán László. József Attila Kör: Barlog Károly, Bicskei Gabriella. Kairosz: Kahler Frigyes. Kossuth: Pünkösti Árpád. Líra: Gyuricza Péter. Magvető: György Péter. Magyar Napló: Nagy Zoltán Mihály, Szabó Palócz Attila. Napkút: Szlukovényi Katalin. Noran Libro: Bitó László, Nóvé Béla. Pont: Kozma Tamás. Püski: Cey-Bert Róbert Gyula. Rím: Borbély László, Koppány Zsolt, Madár János, Vilcsek Béla. Széphalom Könyvműhely: Nyerges Magdolna. Ulpius-Ház: Csabai Márk.

16:00

Antológia, Hét Krajcár: Payer Imre, Pál Dániel Levente. Cigány Tudományos és Művészeti Társaság: Ruva Farkas Pál. Duna: Czotter József. Fekete Sas: Fülöp G. László. Fiatal Írók Szövetsége: Korpa Tamás. Gondolat: Boka László, Dian Viktória. Hungarovox: Birtalan Ferenc, Bíró József. Jószöveg Műhely: Magdolna Mérai. József Attila Kör: Nagypál István. K.u.K. - Arión - Urbis: Varga-Körtvélyes Zsuzsanna. Kortárs: Sárközi Mátyás. Kossuth: Börcsök Mária. Kráter: Mezey László Miklós, Simek Valéria. Líra: Parádi József. Magvető: Spiró György. Magyar Napló: Ferdinandy György.Nap : Papp Tibor. Napkút: Móser Zoltán. Noran Libro: Borgos Anna, Horváth Péter. Pont: Szávai Géza.Püski: Domonkos László, Kocsis István. Rím: Barna József, Boór János, Radnai István, Szabó Tünde.Széphalom Könyvműhely: Zichy Mihály. Tarandus: Kövesi Péter. Terror Háza: Tőkéczki László.Tinta: Sümegh László. Új Ember: Schmidt Egon. Ulpius-Ház: Muszka Sándor. Urbis: Benedek István Gábor. Vajdasági magyar könyvkiadók: Bicskei Gabriella.

17:00

Antológia, Hét Krajcár: Bozók Ferenc, Marczinka Csaba, Szkárosi Endre. Argumentum : Bitó László.Cigány Tudományos és Művészeti Társaság: Rostás-Farkas György. Gondolat: Garadnai Zoltán.Hungarovox: Bíró András, Csere Péter. Irodalmi Jelen: Kabdebó Tamás. Jaffa: Kádár Gábor, Paksa Rudolf, Vági Zoltán. Jószöveg Műhely: Bokodi Balázs. Kairosz: Kondor Katalin. Kossuth: Bereményi Géza. Kráter: Füzesi Magda, Turcsány Péter. Libri: Miklya Anna. Líra: Czakó Gábor. Magvető: Kemény István, Kemény Lili. Magyar Napló: Adorján Viktor, Mirtse Zsuzsa. Mentor: Bogdán László. Móra: Lackfi János. Napkút: Hedry Mária. Noran Libro: Nyerges András, Végel László. Pont: Horváth Ferenc, Jánoska Antal. Püski: Haas György, Szabó Miklós. Rím: Szondi György, Vilcsek Béla. Saxum-Sziget: Vekerdy Tamás és még sokan mások. Scolar: Esther Kinsky. Széphalom Könyvműhely: Sarkady Mária.Tarandus: Paulinyi Tamás. Tinta: Forgács Róbert. Ulpius-Ház: Réti László.

18:00

Alexandra: dr. Máriás. Cigány Tudományos és Művészeti Társaság: ifj. Rostás Farkas György. Cz. Simon Könyvek: Czakó Gábor. Helikon: Lackfi János. Irodalmi Jelen: Hudy Árpád. Jaffa: Dr. Csernus Imre. Líra: Döme Barbara. Magyar Napló: Léka Géza. Napkút: Kántás Balázs. Rím: Dömök Elíz, Drotleff Zoltán, Pol Albert, Ránki Katalin. Tarandus: Szappanos Gábor. Tinta: Kiss Gábor. Ulpius-Ház: Kőváry Anett.

Liszt Ferenc tér
15:00

Garbo: Döme Barbara. Oriold: Busch Péter, Domokos Gábor. Palatinus: Balázs Attila, Nagy Gabriella, Turczi István. Parnasszus Könyvek: Nagy Gábor, Oravecz Péter, Sütő Csaba András, Szalai Zsolt.

16:00

Kortárs: Albert Pál, Wilheim András. Scolar: Barabás Zsófi, Bruck András, Gerlóczy Márton, Moizer Zsuzsa, Molnár Krisztina Rita, Szabó Tibor Benjamin, Ungvári Tamás.

Allee
16:30

Líra: György Péter.

2013. június 08. szombat

Vörösmarty tér
09:00

Fullextra.hu: Hegedűs Csaba, Ligeti Éva.

10:00

Jaffa: Papp István, Müller Rolf, Tabajdi Gábor, Ungváry Krisztián. Jószöveg Műhely: Méray Tibor, Magdolna Mérai. Napkút: Szabó Palócz Attila. Pagony Könyvek: Marék Veronika. Pont: Novák Valentin.Püski: Wittner Mária. Rím: Baán Tibor, Kaiser László, Pozsgai Györgyi.

11:00

Ad Astra: Gyermán Petra, Havancsák Gyula, Sánta Kira, Wass Richárd. Aposztróf: Fejes Richárd, Anatole Hongrois, Jánó Réka. Argumentum : Bitó László. Csimota: Maros Krisztina. Duna: Palkovics György.Fríg: Záhonyi András. Galenus : Bartos Enikő. Gondolat: Rimay Andrea. Hungarovox: Szabó László Tibor, Szarka István, Varga Rudolf. Jaffa: Mezei Elmira, Szendi Gábor. Jelenkor: Ungváry Krisztián.József Attila Kör: Szil Ágnes. K.u.K. - Arión - Urbis: Varga-Körtvélyes Zsuzsanna. Kairosz: Udvarhelyi Nándor. Kolibri: Egri Mónika, Sopotnik Zoltán. Kráter: Turnovszky Éva. Líra: Fűrész Attila. Magvető: Boldizsár Ildikó, Máté Angi, Rofusz Kinga. Napkút: Fazekas István. Napkút: Baley Endre. Noran Libro: Bitó László, Nyerges András. Pagony Könyvek: Berg Judit, Kőszeghy Csilla. Pont: Gombos Péter. Pro Pannonia: Albert Zsuzsa. Püski: Pusztai János, Tamás Menyhért. Rím: Büki Attila, Pődör György. Titis: Bánsági Ildikó.

11:30

Aposztróf: Gyenes Klára, Rohoska István. Scolar: Máray Mariann, Várszegi Adél.

12:00

Aposztróf: Angeli Marina, Molnár Csaba, Réti Attila. Duna: Berecz János, Markos Zoltán, Sas József.Fiatal Írók Szövetsége: Orbán János Dénes. Hungarovox: Bogdán József, Butz Hunor. Kairosz: Z. Szalai Sándor. Kolibri: Jeney Zoltán, Pilker Éva. Könyvtündér: Vavyan Fable. Líra: A Mi és a huszadik század szerzői. Lucidus: Kozma László. Magvető: Bán Zsófia, Nádasdy Ádám. Móra: Kiss Ottó. Múlt és Jövő: Kőbányai János. Napkút: Szabó Palócz Attila. Napkút: Sorbán-Szabó Zoltán. Pagony Könyvek: Erdős István, Pásztohy Panka. Pont: Kamarás István. Rím: Balázs Ágnes, Keresztúri Mária. Scolar: Arthur Madsen és a Five szereplői . Széphalom Könyvműhely: Zichy Mihály.

12:30

Aposztróf: Csanády Nóra, Lylamanesha Sherana Hillhard.

13:00

Antológia, Hét Krajcár: Magyari Barna, Szalay Károly. Aposztróf: Antal Gábor, Telkes Margit.Argumentum : Békés Itala. Cigány Tudományos és Művészeti Társaság: Rostás-Farkas György.Corvina: Pesthy Monika, Simon Róbert. Duna: Balla Tibor, Czigány István, Lázár Balázs. Fiatal Írók Szövetsége: Csík Mónika. Hungarovox: Góg Laura, Novák Éva. Kairosz: Bognár Zoltán. Kossuth: Kádas Lajos. Líra: Podmaniczky Szilárd. Lucidus: Tóth Péter. Magvető: Cserna-Szabó András, Maros András. Magyar Napló: Kontra Ferenc. Nap : Kiss Gy. Csaba. Napkút: Bertalan Tivadar. Nemzeti Tankönyvkiadó: Csath Magda. Pont: Szávai Ilona. Rím: Horváth Ödön, Joan van Rooijen. Széphalom Könyvműhely: Sarkady Mária.

13:30

Aposztróf: Kabarcz Rebeka, Kabarcz Zoltán, Kabarcz Zsófia.

14:00

Akadémiai: Kun Miklós. Antológia, Hét Krajcár: Benke László, Kálmán Mária, Prohászka László.Cerkabella: Békés Rozi, N. Tóth Anikó. Cigány Tudományos és Művészeti Társaság: Pató Selam.Corvina: Gál Éva. Csimota: Szabó T. Anna. Duna: Berecz János. Európa: Szinetár Miklós. Flaccus: Dr. Szenes Márta. Hungarovox: Botz Domonkos, Tarics Péter. Jaffa: Rados Virág, Soma Mamagésa. K.u.K. - Arión - Urbis: Lady Happy (Hegedős Piroska). Kairosz: Pusztaszeri László. Kossuth: Juhász Ferenc .Líra: Rupáner-Galló Margit. Lucidus: Bertha Zoltán. Magvető: Esterházy Péter. Nap : Falusi Márton .Napkút: Vörös István. Pont: Kovács katáng Ferenc. Pro Pannonia: Jánosi Olga. Rím: Almássy Katinka, Koosán Ildikó, Hanácsek Zsuzsanna, Rentsch Piroska. Sanoma: Berg Judit. Széphalom Könyvműhely: Kósa Sándor. Tarandus: Tarr Bence László. Ulpius-Ház: Klapka György. Urbis: Benedek István Gábor.Vajdasági magyar könyvkiadók: Beszédes István, Mikola Gyöngyi.

14:30

Aposztróf: Vásárhelyi Nagy M. Flóra. ELTE Eötvös: Ranschburg Pál és a magyar pszichológia című kötet szerkesztője, Lányi Gusztáv és a tanulmányok szerzői . Nemzeti Tankönyvkiadó: Tarján Gábor.

15:00

Ad Astra: Lőrinczy Judit. Akadémiai: Gévai Csilla, Rontó Lili, Sütő Róbert. Akkord-Gabo: Oláh Gábor.Alexandra: Veiszer Alinda. Antológia, Hét Krajcár: Baán Tibor és a Kortársalgó szerzői. Aposztróf: Lovasi Andrea. Argumentum : Kabdebó Tamás. Atlantic: Gégény Gabriella, Rupáner-Gallé Margó.Cerkabella: Az Érik a nyár című antológia szerzői és illusztrátorai: Balázs Imre József, Böszörményi Gyula, Finy Petra, Gimesi Dóra, Gyöngyösi Adrienn, Jász Attila, Kamarás István, Kántor Péter, Kiss Ottó, Kukorelly Endre, Lackfi János, Lovász Andrea, Markó Béla, May Szilvia, Máté Angi, Mészöly Ágnes, Nyulász Péter, Petőcz András, Péterfy Gergely, Podmaniczky Szilárd, Rofusz Kinga, Szalma Edit, Szegedi Katalin, Tandori Dezső, Vörös István, Zalán Tibor. Cigány Tudományos és Művészeti Társaság: Sárközi László.Corvina: Marosi Ernő. Csimota: Szalma Edit. Duna: Nagy György. Európa: Lator László. Felvidéki kiadók - Historium : Benyák Zoltán, Bíró Szabolcs. Fiatal Írók Szövetsége: Molnár Illés. Flaccus: Ferber Katalin. Főnix: Imre Viktória Anna. Gondolat: Hargita Árpádné. Holnap: Borbély Szilárd, Fráter Zoltán, Karafiáth Orsolya, Kemény István, Kovács András Ferenc, Mesterházi Mónika, Péterfy Sarolt, Schein Gábor, Szabó T. Anna, Szálinger Balázs, Térey János, Tóth Krisztina. Holnap: Borbély Szilárd, Karafiáth Orsolya, Kemény István, Kovács András Ferenc, Mesterházi Mónika, Péterfy Sarolt, Schein Gábor, Szabó T. Anna, Szálinger Balázs, Térey János, Tóth Krisztina . Holnap: Borbély Szilárd, Karafiáth Orsolya, Kemény István, Kovács András Ferenc, Mesterházi Mónika, Péterfy Sarolt, Schein Gábor, Szabó T. Anna, Szálinger Balázs, Térey János, Tóth Krisztina . Hungarovox: Farkas Gábor, Oláh András. Irodalmi Jelen: Boldog Zoltán. Jaffa: Badár Sándor, Belső Nóra, Horváth János, Veres Mari. Jelenkor: Elek Judit. K.u.K. - Arión - Urbis: Moldova György. Kairosz: Csath Magdolna, Mikó Eszter. Kossuth: Börcsök Mária. Kossuth: Kulka János. Libri: Singer Magdolna. Líra: Telkes Margit. Magvető: Parti Nagy Lajos. Magyar Napló: Serfőző Simon. Nap : Tóth Erzsébet. Napkút: Gosztola Gábor. Noran Libro: Borgos Anna, Végel László. Pagony Könyvek: Dániel András. Pallas-Akadémia, Csíkszereda: Kozma Mária, Mészáros Sándor. Park: Fenákel Judit. Pont: Markó Béla. Pro Pannonia: Gutai István. Püski: Szabó Miklós, Zsebők Csaba. Rím: Pődör György, Vilcsek Béla. Santos: Juhász Magda. Széphalom Könyvműhely: Kovács Emőke.Tarandus: Molnár Csaba. Tinta: Ara Rauch. Új Ember: Báger Gusztáv. Ulpius-Ház: Karinthy Márton.Urbis: Moldova György. Vajdasági magyar könyvkiadók: Csík Mónika, Verebes Ernő.

16:00

Agave : László Zoltán. Akkord-Gabo: Urbán Szabó Kriszta. Alexandra: Sárközi Mátyás. Antológia, Hét Krajcár: Benke László, Czigány György, Novák Valentin, Pintér Lajos, Sarusi Mihály, Tarbay Ede.Aposztróf: Bozóky József. Atlantic: Vivien Holloway. Cigány Tudományos és Művészeti Társaság: Ruva Farkas Pál. Corvina: Galgóczi Dóra. Csimota: Szegedi Katalin. Cz. Simon Könyvek: Czakó Gábor.Duna: Regős István. Európa: Háy János. Fekete Sas: Jolsvai András. Fiatal Írók Szövetsége: Rhédey Gábor. Flaccus: Faragó Ottó. Geopen: Horvát János. Gondolat: Szigeti István. Helikon: Harmath Artemisz. Holnap: A Családi kör gyermekvers-válogatás kötet szerzői és az illusztrátor, Pásztohy Panka.Hungarovox: Baranyi Ferenc, Baranyi Péter. Irodalmi Jelen: Gömöri György. Jaffa: Bauer Barbara, Hada Renáta, Laár András, R. Kárpáti Péter. Jószöveg Műhely: Kubiszyn Viktor, Pőcze Flóra. Kairosz: Bíró Friderika, Für Lajos. Kortárs: Halász Margit, Hász Róbert. Kossuth: Markó Béla. Libri: Bartók Imre.Líra: Flautner Lajos. Magvető: Darvasi László, Grecsó Krisztián. Magyar Napló: Csender Levente. Manó Könyvek: Gyöngyösi Adrienn, Simon Réka Zsuzsanna. Medicina: Szablyár Péter. Móra: Kolozsi Ildikó.Nap : Ferencz Győző, Lator László, Lukács Sándor, Papp Zoltán, Szepesi Attila. Napkút: Szvetlana Grigorjeva, Dmitrij Mizgulin. Noran Libro: Horváth Péter, Nóvé Béla. Osiris: Gyurgyák János, Kövér György, Paksa Rudolf, Romsics Ignác. Pagony Könyvek: Baranyai András, Gévai Csilla. Park: Arató András. Pont: Follinus Anna, Tarján Tamás. Pro Pannonia: Zentai Tünd. Püski: Kiss Dénes, Kocsis István.Rím: Góg János, Gulyás Katalin, Hanácsek Erzsébet, Sebestyén István. Sanoma: V. Kulcsár Ildikó.Scolar: Obádovics J. Gyula. Széphalom Könyvműhely: Pósa Zoltán. Tarandus: Réti Attila. Terror Háza: Tőkéczki László. Tinta: Grétsy László. Ulpius-Ház: Fábián Janka. Vajdasági magyar könyvkiadók: Ladányi István, Nagy Abonyi Árpád. Vince: Ben Turán.

16:30

Scolar: Bánó András, Kövesdy Pál.

17:00

Alexandra: Finta Szilvia Hanna, Pajor Hanna. Antológia, Hét Krajcár: Csokonai Attila, Lezsák Sándor, Rapai Ágnes, Serfőző Simon. Aposztróf: Horváth-Takács Róbert. Argumentum : Bitó László. Atlantic: Benkő László, Rozsnyai János. Ciceró: Igor Lazin, Müller Péter Sziámi. Cigány Tudományos és Művészeti Társaság: ifj. Rostás Farkas György. Csimota: Rofusz Kinga. Duna: Dávid Sándor, Földy Attila, Simon István. Európa: Vámos Miklós . Fiatal Írók Szövetsége: Csapody Kinga. Hungarovox: Dinnyés József, Kaiser László. Irodalmi Jelen: Varga Melinda. Jaffa: Sándor Anikó, Singer Magdolna.Kairosz: Mezei Károly, Papp György. Kortárs: Fábri Anna, Sárközi Mátyás. Kossuth: Ágh Attila, Csák Erika, Jávorszky Béla Szilárd, Varga Gyula. Kráter: Árpás Károly, Tömöry Márta. Könyvtündér: Lőrincz Judit Lívia, Paller Eszter. Libri: Finy Petra, Pion István, Simon István, Sirokai Mátyás. Líra: Horváth Eszter.Magvető: Bodor Ádám, Takács Zsuzsa, Závada Pál. Magyar Napló: Kocsis Csaba. Mentor: Bogdán László. Nap : Ágh István, Tamás Menyhért. Napkút: Petőcz András. Noran Libro: Havas Henrik. Osiris: Egy békésebb világ eszközei. Fegyverzetellenőrzés, leszerelés és non-proliferáció című kötet szerzői és szerkesztői. Pagony Könyvek: A kalóz nagypapa . Palatinus: Nagy Gabriella. Park: Andrassew Iván.Pont: Szávai Géza. Pro Pannonia: Czigány György. Püski: Kiss Irén, Rozsnyai Ágnes, Tábori László, Zenker Katalin. Rím: Garay Zsuzsanna, Hétvári Andrea, Vilcsek Béla. Scolar: Ungvári Tamás. Tarandus: Baranyi Ferenc. Tericum: Mérő László. Tinta: Sümegh László. Ulpius-Ház: Lakatos Levente. Vajdasági magyar könyvkiadók: Mák Ferenc, Szegedi-Szabó Béla.

17:30

Scolar: Karafiáth Orsolya, Molnár Krisztina Rita.

18:00

Atlantic: Marcellus Mihály, Pergel Zsolt, Trux Béla. Cigány Tudományos és Művészeti Társaság: Rostás Farkas Tímea. Duna: Palkovics György. Flaccus: Busch Péter. Hungarovox: Domonkos László, Kemény András. Irodalmi Jelen: A Verstörténés című antológia szerzői. Jaffa: Bornai Tibor. Jelenkor: Vörös István. K.u.K. - Arión - Urbis: Köves József. Kráter: Merényi Krisztián, Szász László. Líra: Lichter Péter, Pálos Máté, Pápai Zsolt, Roboz Gábor, Sepsi László, Varró Attila. Magvető: Erdős Virág. Medicina: Lévai Anikó. Móra: Nógrádi Gábor. Nap : Szörényi László. Napkút: Miklóssy Endre. Osiris: Szűts Zoltán.Pagony Könyvek: Gimesi Dóra, Jeli Viktória, Tasnádi István. Palatinus: Turczi István. Rím: Balázs Sándor, Barcs János, Halász Imre, Lengyel Géza, Németh Dezső, Németh Erzsébet. Sanoma: Schäffer Erzsébet. Scolar: Bruck András. Tinta: Kiss Gábor. Ulpius-Ház: Szepesi Nikolett.

18:30

Scolar: Gerlóczy Márton.

19:00

Múlt és Jövő: Heller Ágnes. Napkút: Szlukovényi Katalin.

20:00

Napkút: Kovács katáng Ferenc.

Liszt Ferenc tér
15:00

Libri: Barta András, Bartók Imre, Csányi Vilmos, Finy Petra, Miklya Anna, Pion István, Simon Márton, Sirokai Mátyás, Térey János. Magvető: A Szép Versek és a Körkép című antológiák szerzői .

16:00

Magvető: Boldizsár Ildikó, Erdős Virág, Flóri Anna, Jónás Tamás, Kiss Noémi, Potozky László .

Allee
11:00

Líra: Bánó András, Kövesdy Pál.

17:30

Líra: Boldizsár Ildikó .

2013. június 09. vasárnap

Vörösmarty tér
09:00

Fullextra.hu: Lőrinczi L. Anna, Kajuk Gyula. Rím: Dombrádi István, Wágner Zoltán.

10:00

Pagony Könyvek: Bartos Erika. Pont: Markó Béla. Püski: Haas György. Rím: Frideczki Katalin, Handó Péter, Kupcsulik Ágnes, Paróczai Csaba, Zsibói Gergely .

11:00

Aposztróf: Mali Barbara, Ritter Natalie . Argumentum : Bitó László. Corvina: Nyáry Krisztián. Duna: Móczár István, Róka Ildikó. Európa: Szécsi Noémi. Hungarovox: Giovannini Kornél. Jaffa: Galla Miklós, Soma Mamagésa. Jószöveg Műhely: Kolozsi László. K.u.K. - Arión - Urbis: Moldova György. Kossuth: Laár András, Markó Béla. Könyvtündér: Lőrincz L. László. Libri: Saly Noémi, Vathy Zsuzsa. Líra: Csernok Attila. Magvető: Jónás Tamás, Scherter Judit. Manó Könyvek: Agócs Írisz, Varró Dániel. Móra: Balázs Ágnes . Noran Libro: Borgos Anna, Nóvé Béla. Pagony Könyvek: Baranyai András, Gévai Csilla. Pont: Szávai Géza. Rím: Baka Györgyi, Devecseri Zoltán, Nyíri Erzsébet. Saxum-Sziget: Dr. Gyarmati Andrea.Scolar: Szigeti Ildi. Titis: Györgyi Anna. Urbis: Moldova György.

11:30

Aposztróf: Dina Balasch. Scolar: Békés Rozi .

12:00

Aposztróf: Bánhegyi Gábor, Ladányi-Laurinyecz Klára. Ciceró: Varró Dániel. Duna: György Gábor, Ossik János. Hungarovox: Bistey András, Kis Antónia. Magvető: Kiss Noémi, Potozky László. Pagony Könyvek: Dániel András. Pont: Albert Gábor. Pro Pannonia: Czilczer Olga. Püski: Kiss Irén, Tábori László. Rím: Horváth Ödön, Joan van Rooijen, Péter Péter.

12:30

Aposztróf: Deák Csillag, Hekl Krisztina, Kölüs Lajos. Scolar: Hubert Géza.

13:00

Antológia, Hét Krajcár: Szalay Károly. Aposztróf: Nyíri Eszter. Argumentum : Békés Itala. Duna: Boros Lajos. Hungarovox: Bakacsi Ernő, Cs. Varga István. Kairosz: Bogár László. Kossuth: Kenyeres Zoltán. Líra: Az Alibi hat hónapra és a Disznó kötet szerzői. Magvető: Kováts Judit, Szabó T. Anna.Napkút: Noth Zsuzsánna. Pallas-Akadémia, Csíkszereda: Kozma Mária, Mészáros Sándor. Pont: Dr. Kovács Jolán. Rím: Falusi Márton, Kiss Benedek, Léka Géza. Széphalom Könyvműhely: Kovács Emőke.

13:30

Aposztróf: Pivarnyik Anikó, Tillmann Pentele.

14:00

Akadémiai: Hernádi Miklós. Alexandra: Vörös István. Antológia, Hét Krajcár: Benke László, Prohászka László. Aposztróf: Napsugár Anna, Leskovics Ádám. Cigány Tudományos és Művészeti Társaság: Pató Selam. Csimota: Domonyi Rita, Glaser Katalin. Duna: B. Tóth László. Európa: Konrád György.Flaccus: Rudas János. Fullextra.hu: Bazsó Gábor, Lőrinczi L. Anna. Gondolat: Szőnyi Ferenc.Hungarovox: Kelemen Erzsébet, Takács Tibor. Jaffa: Baló Júlia, Rados Virág, Sándor Anikó. K.u.K. - Arión - Urbis: Szépkuti László. Kairosz: Bayer Zsolt. Kossuth: Bolgár György, Pápai Gábor. Libri: Csányi Vilmos, Térey János. Líra: Garay Zsuzsanna, Krusovszky Dénes. Magvető: Babiczky Tibor, Keresztury Tibor. Magyar Napló: Barna T. Attila. Medicina: Lozsádi Károly. Nap : Papp Tibor. Napkút: Jan Kuntur. Pont: Kovács katáng Ferenc. Rím: Bodnár László, Csorba Bertalan, Gulyás Ilona, Kanyár Erika.Sanoma: Nagy Réka. Széphalom Könyvműhely: Oláh Mátyás László. Terror Háza: Tőkéczki László.

14:30

Aposztróf: Molnár M. Mária, Szalai Renáta.

15:00

Alexandra: Sárközi Mátyás. Antológia, Hét Krajcár: Agócs Sándor, Dobozi Eszter, Véghelyi Balázs.Aposztróf: Csordás Barbara, Rózsa Margit. Atlantic: Ferenczik Adrienne. Cigány Tudományos és Művészeti Társaság: Ruva Farkas Pál. Duna: Díner Tamás, Fásy Ádám. Felvidéki kiadók - Historium: Marcellus Mihály, Urbánszki László. Flaccus: Radics Judit. Fríg: Záhonyi András. Galenus : Prof. Dr. Czeizel Endre. Hungarovox: Alföldy Jenő, Fecske András. Jaffa: Kádár Gábor, Paksa Rudolf, Vági Zoltán.K.u.K. - Arión - Urbis: Köves József, Pelle János. Kairosz: Kurucz Gyula, Radnóti László. Kortárs: Halász Margit . Kossuth: Csepeli György. Libri: Gulyás Dénes. Líra: Bereznay Tamás. Magvető: Csabai László, Dés Mihály. Magyar Napló: Szebényi Ildikó. Móra: Sohonyai Edit. Nap : Falusi Márton . Napkelet Bölcseleti Iskola: Rácz Géza. Napkút: Verrasztó Gábor. Noran Libro: Havas Henrik. Pagony Könyvek: Erdős István, Pásztohy Panka. Pont: Szávai Ilona. Pro Pannonia: Albert Zsuzsa. Püski: Döbrentei Kornél, Szabó Gyula, Tamás Menyhért. Rím: Lázár Balázs, Turczi István, Vilcsek Béla. Saxum-Sziget: Popper Gábor. Széphalom Könyvműhely: Báger Gusztáv. Tinta: Ara Rauch. Ulpius-Ház: Csepregi János, Muszka Sándor. Urbis: Benedek István Gábor. Vince: Csapody Tamás . Zrínyi: Dr. Toperczer István.

15:30

Aposztróf: Lantosi Nóra, Somogyi Feri. Duna: Jerome Coctoo. Fekete Sas: Bakonyi András, Petrőczi Éva. Scolar: Barabás Zsófi, Moizer Zsuzsa.

16:00

Akkord-Gabo: Oláh Gábor. Antológia, Hét Krajcár: Bíró József, Madár János. Aposztróf: Gerle Kiss Éva, Jalcs Irén. Ciceró: Kállai Nagy Kriszta, Malter György. Cigány Tudományos és Művészeti Társaság: Sárközi László. Cz. Simon Könyvek: Czakó Gábor. Duna: Benkő Gábor. Fekete Sas: Jolsvai András. Fiatal Írók Szövetsége: Pál Dániel Levente. Geopen: Clara Royer. Holnap: Buda Ferenc, Domján-Udvardy Melinda, Kányádi Sándor, Keresztes Dóra, Igor Lazin, Sajdik Ferenc. Hungarovox: Ballai László, Deák Mór. Jaffa: Megyeri Zsuzsa Dóra, Mezei Elmira, Szendi Gábor. K.u.K. - Arión - Urbis: Varga-Körtvélyes Zsuzsanna. Kairosz: Süle Ferenc. Kortárs: Sárközi Mátyás. Kossuth: Ormos Mária. Kráter: Aknay Tibor, Borsódy Eszter, Miska János. Líra: Sebestyén Anikó. Magvető: Kántor Péter, Vajda Miklós.Magyar Napló: Szakály Sándor. Manó Könyvek: Hajba László, Mechler Anna. Móra: Menyhért Anna.Nap : Ágh István, Tóth Erzsébet. Napkút: Báthori Csaba. Noran Libro: Horváth Péter, Végel László.Pagony Könyvek: Marék Veronika. Palatinus: Turczi István. Park: Kordos Szabolcs. Pont: Tarján Tamás. Püski: Cey-Bert Róbert Gyula, Sutarsky Konrad. Rím: Benda Katalin, Hanácsek Erzsébet, Hanácsek Zsuzsanna, Szunyogh Gizella. Sanoma: Lajos Mari. Saxum-Sziget: Pintér Béla. Scolar: Szabó Tibor Benjamin. Széphalom Könyvműhely: Jókai Anna. Tinta: Bárdosi Vilmos. Ulpius-Ház: Vass Virág.

16:30

Scolar: Margittai Gábor.

17:00

Alexandra: Finta Szilvia Hanna, Pajor Hanna. Antológia, Hét Krajcár: Agócs Sándor, Bozók Ferenc, Prágai Tamás, Rózsássy Barbara. Aposztróf: Polgár Vera, Pruzsinszky Sándor. Argumentum : Bitó László. Cigány Tudományos és Művészeti Társaság: ifj. Rostás Farkas György. Hungarovox: Ivánfi Jaksity György, Sánta György. Jaffa: Feldmár András. Jószöveg Műhely: Erős Ferenc. Kairosz: Jeney Attila, Zétényi Zsolt. Kortárs: Albert Pál. Kráter: Lukáts János, Soltész Márton. Könyvtárellátó: Gerlóczy Márton. Lazi: Benkő László. Líra: Dom Páter, Kovács András Ferenc. Magvető: Flóri Anna. Magyar Napló: Mirtse Zsuzsanna. Mentor: Vári Attila. Móra: Dóka Péter, Lakatos István. Nap : Papp Zoltán, Szörényi László. Napkút: Kovács katáng Ferenc. Noran Libro: Bitó László, Nyerges András. Pagony Könyvek: Berg Judit, Kőszeghy Csilla. Palatinus: Nagy Gabriella. Pont: Szávai Géza. Rím: Petőcz András, Vilcsek Béla. Scolar: Ungvári Tamás. Széphalom Könyvműhely: Pósa Zoltán. Tinta: Forgács Róbert. Vajdasági magyar könyvkiadók: Szeged-Szabó Béla. Zrínyi: Hermann Róbert.

18:00

Cigány Tudományos és Művészeti Társaság: Rostás-Farkas György. Magvető: Tóth Krisztina. Móra: Pacskovszky Zsolt. Nap : Kodolányi Gyula, Tamás Menyhért. Pagony Könyvek: Gimesi Dóra, Jeli Viktória, Tasnádi István. Rím: Molnár József, Pol Alpert, Reintsch Piroska. Tinta: Sümegh László.

Liszt Ferenc tér
15:00

Jelenkor: Elek Judit, Vörös István. Jelenkor: Elek Judit, Vörös István. L'Harmattan: Gál Vilmos, Király Levente, Sajó László, Sándor Iván, Temesi Ferenc. Magvető: Tóth Krisztina. Műút: Keresztesi József, Sándor Iván. Noran Libro: Bitó László.

16:00

Magvető: Esterházy Péter.

Allee
16:00

Líra: Tóth Krisztina.

2013. június 10. hétfő
Vörösmarty tér
09:00

Fullextra.hu: Máté László.

10:00

Rím: Tóth Imre.

11:00

Argumentum : Bitó László.

12:00

Pont: Szávai Ilona.

14:00

Pont: Kovács katáng Ferenc.

Dokumentummal kapcsolatos tevékenységek